Müzik indirmenin en tatlı hali

Pop Müziğin Yeni İsmi: Ersay ÜnerErsay Üner Kimdir?

Ersay Üner, Konya’ da 1978 yılında doğmuştur. O küçük yaşta iken babası düğün salonlarında müzisyenlik yaptığı için müzik ile birlikte büyümüştür denebilir. Bundan dolayı da müziğe karşı ilgisi çok küçük yaşlarda başlamıştır. Lise bitince de Demet Akalın’ın ekibinde yer almaya başlamıştır. Demet Akalın ile birlikte Yılan isimli bir parça yapmıştır. Bununla birlikte de gündeme gelen şarkıcı, İki Aşık isimli şarkısı ile de adından daha fazla söz ettirmeye başlamıştır. İsmini bu şarkı ile daha fazla duyurduğu söylenebilir. Ayrıca yine Tatlım Tatlım şarkısı da en çok bilinen şarkıları arasında gelmektedir. Bu şarkının da film için yapıldığı bilinmektedir. 2017 yılındaki bu filmin yönetmenliğini de Yılmaz Erdoğan yapmıştır.

Ersay Üner’ in Müzik Dünyası

Bu sene adından çokça bahsedilmeye başlanan Ersay Üner, 5- 6 yaşlarında müziğe karşı bir ilgisinin olduğunu söyler. Kullandığı ilk enstrüman olan davuldan sonra, bas gitar ile birlikte kendini daha da geliştirmeye başlamıştır. Asıl lise yıllarında müzikle çok fazla ilgilenmeye başlamış ve hayatının şekillenmesinde önemli rol oynayan zamanlar lise yılları olmuştur. Konya’ dan İstanbul’ a geliğ belli dönemlerde de gazinolarda klavye çalmış ve bu sayede kendini geliştirebilme fırsatı yakalamıştır. Sonrasında Kenan Doğulu ile birlikte tanışma fırsatı yakalayan sanatçı, müzik yeteneğini de bu sayede hızlı bir şekilde geliştirmiştir. Kısa bir dönem boyunca Kutsi ile birlikte çalışmıştır. Demet Akalın için şarkılar yazan Üner, bununla birlikte ismini duyurmaya başlamıştır.
En sevilen şarkıları arasında gelen Tatlım Tatlım ve İki Aşık parçaları çok kısa bir zaman içinde çok fazla dinleyiciye ulaşmış olan şarkılardır. Böylece de yavaş yavaş birçok kişi tarafından tanınmaya başlar.

Herneyse lafı fazla uzatmadan Ersay Üner’in son zamanlardaki hit şarkısı İki Aşık ile sizi başbaşa bırakalım 🙂
Şarkı hakkında ki yorumlarınızı bekliyoruz. Bizce bu şarkı bildiğin olmuş 🙂
Ayrılık sonrası dinlenecek şarkılar listesine alınabilir 🙂

İşte karşınızda Ersay – Üner İki Aşık şarkısı


Aradığınızı bulamadınız mı ? Şarkı indirmek mi istiyorsunuz, lütfen aşağıda ki alandan arama yapın.


BENZER ŞARKILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.